Kolejna instalacja paneli na zachodniej części kraju. Instalacja fotowoltaiczna w woj. wielkopolskim wykonana została w Lesznie.

Panele fotowoltaiczne zostały położone przy granicy posiadłości tak aby jak najlepiej odbierały promienie słoneczne a następnie przetworzyły je na energię elektryczną. Cała instalacja posiada moc 8kW.

panele fotowoltaiczne

Sama konstrukcja została ustawiona pod jak najlepszym kątem względem odbierania energii słonecznej. Ilość paneli nie pozwoliła na montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku. Warto pamiętać, że nie jest koniecznością montażu paneli na dachu budynku. Te same efekty można pozyskać na specjalnym stelażu, oczywiście uwzględniając odpowiedni kąt nachylenia paneli fotowoltaicznych względem położenia terenu.

Zdjęcia wykonane jeszcze w trakcie montażu. Ważne jest aby każdy panel został porządnie przymocowany czy to do stelażu tak jak na zdjęciu czy do dachu budynku. Poniżej jedno zdjęcie paneli których montaż przeprowadziła inna firma. Panele te nie są nawet równo przymocowane, cała instalacja wykona została na szybko i nie dbale. Zdecydowanie odradzamy takich fachowców.

panel słoneczny

Nasze instalacje są wykonane precyzyjnie i dbale. Podchodzimy do wykonywanej instalacji zawsze z chęcią wykonania jej jak najbardziej precyzyjnie i dokładnie.

instalacja fotowoltaiczna leszno

Krótka specyfikacja całej instalacji wykonanej w Lesznie:

Panele fotowoltaiczne firmy Kioto.

Moc instalacji to 8kW.

Miejscowość to Leszno w woj. Wielkopolskim.

Inwerter firmy Steca.

inwerter steca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy