fotowoltaika dla domu

Zgodnie z tytułem, instalacje fotowoltaiczne łódzkie – opiszemy montaż paneli fotowoltaicznych na obszarze województwa łódzkiego. Tym razem panele fotowoltaiczne zostały zamontowane w miejscowości Radomsko. Cała instalacja ma łączną moc 6kW, jest ona oczywiście większa niż obecne zapotrzebowanie domowników.

Dodatkowo na prośbę właściciela domu został zamontowany Lan Controller. Urządzenie to pozwala monitorować całą instalację dzięki czemu możemy dowiedzieć się w jakim przedziale czasowym mamy największy pobór mocy.

Postaramy się w najbliższym czasie przedstawić wam bliżej to nie wielkich rozmiarów urządzenie lecz o dużych możliwościach wykorzystywana w dziedzinie takiej jak fotowoltaika.

instalacje fotowoltaiczne lodzkie - radomsko
fotowoltaika łódzkie radomsko

Jak zdążyliście już zauważyć oglądając zamieszczone zdjęcia z wykonanej instalacji panele zostały umieszczone na dwóch stronach dachu. Jest to spowodowane wielkością instalacji która przełożyła się na większą ilość samych paneli.

instalacje fotowoltaiczne łódzkie radomsko
panele fotowoltaiczne łódzkie radomsko

Zapraszam was na naszą stronę www.eko-central.pl oraz do polubienia nas w mediach społecznościowych do których linki znajdziecie na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy